Vytvoř si krásné vlnité vlasy bez žehličky nebo kulmy - jak na to?

Vytvoř si krásné vlnité vlasy bez žehličky nebo kulmy - jak na to?
  • 13.03.2024
  • Ingrid Maderičová

Líbí se vám krásné vlnité vlasy? Dnes přinášíme pár nápadů a postupů, jak si vytvořit nádherné vlnité vlasy bez použití fénů, žehliček nebo natáček. Vlasy tak nejsou vystaveny teplému vzduchu, který vlasy poškozuje a oslabuje.

Stačí, když si večer vlasy umyjete a trochu si s nimi pohrajete, a ráno máte krásné vlnité vlasy. Vyzkoušejte i vy nějaký nápad a budete překvapeni jeho jednoduchostí. Jak na dokonalé vlny bez poškození koruny krásy?

TOP tipy, jak na objemné vlny nebo krásné kudrny bez tepla:

1. Letní vlny bez tepla díky drdolu

Přináším můj oblíbený způsob, jak si vytvořit krásné vlny. Je velmi jednoduchý, ale účinný.

Umyjte si vlasy a nechte je uschnout. Měly by však zůstat trochu vlhké, případně vlasy jen lehce navlhčete vodou. Je na vás, zda použijete nějaký stylingový produkt na podporu kudrlin nebo ne.

Vyčešte si vlasy vysoko pomocí prstů nebo širokého hřebene, zatočte je a upevněte na hlavě - vytvořte si v podstatě vysoký drdol. Ideálně co nejvýše, aby vás vlasy v noci netlačily. Ráno vlasy rozpusťte a máte hotovo! Můžete se těšit z dokonalého účesu jako od kadeřníka. Takové nádherné vlny vám každý pochválí.

Doporučujeme: Jak si umýt barvu z vlasů? Neboj se, jde to velmi snadno!

2. Kučeravé vlasy pomocí utěrky

Věděli jste, že krásné vlny nebo výrazné kudrlinky lze dosáhnout pomocí ručníků? Fantazii se meze nekladou, stejně jako v tomto případě, kdy se pro skvělý efekt kudrlin používají vlhké ručníky.

Není potřeba namáčet vlasy, stačí je zatočit kolem zrolovaného ručníku, zavázat oba konce ručníku a přes noc se vám vytvoří krásné kudrlinky.

3. Jemně vlnité vlasy, které nepotřebují tepelné úpravy

Pokud chcete jemné přirozené vlnité vlasy, určitě vás zaujme následující postup. Je jednoduchý a hravý. Navlhčete si spodní část vlasů, použijte i tužidlo. Vyčešte vlasy vysoko, gumičkou udělejte culík, zatočte vlasy, udělejte drdol.

Povytahejte, nechte pár hodin schnout a účes je hotový. Ráno si uděláte do práce drdol a odpoledne si vlasy můžete rozpuštět a upravit do jemných vln.

Podívejte se také:  Už žádné viditelné strie a tmavé skvrny na těle!

4. Jemné vlny díky pásku - županové vlny

Zachytili jste trend obvíjení vlasů kolem pásku ze županu? Nebo kolem speciální velké hedvábné natáčky? Je to naprosto jednoduché. Jak tedy na županové vlny? Vyjměte ze županu pásek, připevněte jej ke vrcholu hlavy pomocí sponky na vlasy a vlasy kolem něj postupně obtočte. Na konci připevněte gumičkou a nechte takto celou noc. Ráno vlasy rozveďte prsty a účes je hotový.

Skvělou alternativou jsou také ponožky nebo látkový obvaz. Samozřejmě, u ponožek pamatujte na to, že potřebujete dvě, které k sobě připevníte například gumičkou.

Pamatujte si základní pravidlo, že čím silnější ponožky, popřípadě obvaz nebo pás, použijete, tím větší vlny si vlasům vytvoříte. Tento trik se nejvíce vyplatí vyzkoušet, pokud máte dlouhé vlasy.

5. Ako vytvoriť plážové vlny pomocí vrkočov

Jak získat dokonalé plážové vlny? Nedbalé plážové vlny jako od moře si vykouzlíte také prostřednictvím vrkočů. Pokud si vlasy umyjete, jemně je usušte a spleťte do vrkoče. Nebo suché vlasy jemně navlhčete a stejně je zapletete do vrkoče.

Je na vás, kolik vrkočů si zapletete. Můžete volit jen jeden francouzský vrkoč, nebo více menších vrkočů - podle toho, jak velké plážové vlny chcete.

Další triky a návody, jak natáčet vlasy a vytvořit vlny bez tepla:

@sophiebarkleyy How am I just trying this now ?!? The easiest and cutest heatless curls I cannnn’ttttt deal #heatlesscurls #sockcurls #viralhairtrend #viralhair #servinghair ♬ its you its You its all for you -
@abigaillinnn The only thing I had was leggings and honestly it worked so much better OG: @sarasaadia #hair #hairtok #heatlesscurls #unicornheatlesscurls ♬ Dance You Outta My Head - Cat Janice
@anggwells If you’ve tried overnight curls and didn’t like the results OR couldn’t sleep due to discomfort, try this!! Im using the @Heatless Hair ♬ original sound - Ang

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní