ŠŤASTNÁ BARVA V ROKU 2024: V roce Draka vám přinese hojnost!

ŠŤASTNÁ BARVA V ROKU 2024: V roce Draka vám přinese hojnost!
  • 01.03.2024
  • Naomi Maduro

Co vše přinese rok 2024? Podle Feng Shui a čínského horoskopu je rok 2024 rokem Dřevěného Draka, nejvíce vitálního stvoření v čínské astrologii. Ten nám přináší období hojnosti, radosti, štěstí a lásky.

Každý rok má svou jedinečnou energii, která dokáže ovlivnit i nás samotné v různých aspektech života. Rok Dřevěného Draka vysílá pozitivní energii. Podle Feng Shui můžeme v něm použít různé triky k přitáhnutí blahobytu, štěstí a harmonie. Energie Draka je natolik silná, že to všechno podpoří dvojnásobně a vytvoří podmínky k zhmotnění našich toužeb.

Jednu z klíčových věcí tu hrají i barvy, které mají také velmi silný vliv na naši emocionální stav a energetickou úroveň. Která barva dokáže přinést štěstí, blahobyt a potřebnou pozitivní energii v roce 2024?

Doporučujeme: Rok 2024 bude rokem Dřevěného Draka: TOHLE NÁM PŘINESE!

Šťastná barva v roce 2024 je SMARAGDOVĚ ZELENÁ

Smaragdově zelená barva je často spojována se štěstím, bohatstvím a prosperitou. Její krásný zelený odstín má výrazný vliv na psychiku lidí a vytváří pocit harmonie a klidu. Čínská astrologie tvrdí, že ve skutečnosti přináší zvláštní štěstí, protože je v souladu s energií Dreveného Draka, který symbolizuje kreativitu, štědrost, idealismus a ambice.

Právě proto se podle čínské astrologie v roce 2024 doporučuje nosit smaragdově zelenou barvu. Je to šťastná barva, která je symbolem hojnosti. Představuje dynamiku, svěžest, růst a vnitřní rovnováhu.

Co jste možná nevěděli o smaragdové barvě je to, že některé odstíny této barvy mají dokonce pozitivní vliv na nervový systém.

Jak použít SMARAGDOVOU BARVU v roce Dřevěného Draka?

1. Šatník a šperkovnice

Nošení této barvy vám pomůže vyrovnat přirozené životní cykly, vyjádřit vaše emoce a spojit se s ostatními lidmi. Smaragdová barva rozhodně není běžnou barvou v šatnících. Ale pokud ještě takový kousek nevlastníte, začněte možná blůzkou, svetrem, šálou, kabelkou. A pro ty méně odvážné jsou tu šperky, ať už prsteny, náušnice nebo přívěsky na náhrdelnících.

2. Make-up

Zkuste s ní oživit například i váš makeup. Ať už očními stíny, výrazným linkou na oči nebo lakem na nehty.

3. Domácnost

Stejně tak se nebojte ji zakomponovat i ve svém domě ve formě různých dekorací a vnést tak štěstí a energii i do vašeho domova či bytu. Nebo sahněte přímo po Smaragdu - drahém kameni.

Barva srdeční čakry

Někteří z vás možná nevíte, že právě smaragdově zelená barva je barvou srdcové čakry. To znamená, že je spojená s láskou, soucitem a léčením.

Drahokam SMARAGD

Smaragd je samostatný drahokam, který je často považován za symbol již zmíněného luxusu, přepychu a pokladu. Symbolizuje také lásku, znovuzrození, plodnost a spojuje se také s loajalitou a vroucnými citmi. Má nádech vznešenosti a podporuje spirituální růst. Proto byste měli sáhnout po špercích zdobených právě tímto drahým kamenem.

Jak využít energii Roku Draka naplno?

Abyste plně využili energii Draka, začleňte tuto barvu do bytových dekorací, vašeho šatníku a šperkovnice. Tímto způsobem si aktivně přitáhnete pozitivní energii do svého života. Pomůžete si tak nastavit cestu zaměřenou na harmonii a úspěch v roce 2024.

Náš tip pro vás:

Pokud se již pustíte do této barvy v interiéru, určitě ji zkombinujte s bílou barvou. Pro smaragdově zelenou je bílá skvělým společníkem a ve své přítomnosti se všem odstínům smaragdově zelené daří skvěle!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní