TOP recepty na tradiční velikonoční zákusky: Oslad si s námi Velikonoce!

TOP recepty na tradiční velikonoční zákusky: Oslad si s námi Velikonoce!

Velikonoce jsou už za dveřmi. Možná tento rok to však nebude tak klasické Velikonoce, protože neustále bojujeme s celosvětovou pandemií, přičemž je momentálně nejbezpečnější zdržovat se v domácím prostředí. Je tak na zvážení, zda tento rok vůbec podnikat hromadné návštěvy či koledy. Důležitější je nepochybně užít si svátky v klidu a hlavně v zdraví. K Velikonocům neodmyslitelně patří i nějaké ty dobroty, a ty si můžeme přece bez obav dopřát i v pohodlí a bezpečí domova. Přinášíme vám tipy na tradiční velikonoční zákusky!

Na čem si na Velikonoce s radostí pochutnáváte vy?

Nejen každý kout Česka, ale dozajista i každá domácnost má ty své ověřené velikonoční recepty. Určitě platí, že jiný kraj, jiný mrav. K Velikonocům však dozajista patří například vejce, také klobáska s uzeným masem a šunkou. Rovněž nemůžeme zapomenout na velmi zdravý křen. Na velikonoční stůl patří také různé zákusky, koláče, záviny a podobně. V některých domácnostech nemůže chybět pečený beránek, judášky, koláč zvaný paska a mnohé další dobroty. My vám v následující galerii přinášíme inspiraci na tradiční zákusky, na kterých si během Velikonoc můžete pochutnat i vy. Který je váš oblíbený?

Doporučujeme:


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní